Skip links

Časté otázky

Nakupovanie

Ak chcete dostať svoj balík rýchlejšie, dajte nám vedieť na info@sadroveruky.sk alebo na +421 950 595 709.

Ak máte zľavový kupón nezabudnite si uplatniť pri vytvorení objednávky!

Slovenská pošta, Packeta (Zásielkovňa), GLS

Ak ste zadali nesprávne adresu/meno/telefónne číslo pri vytvorení objednávky, dajte nám vedieť na info@sadroveruky.sk a pozrieme sa na to spoločne.

Príprava sochy

Pre každého! S našimi sadami môžte vytvoriť a uchovávať odliatky rúk ako trvalú spomienku. Či už sú to narodeniny, darček na Valentínavýročie, Vianoce, meniny alebo obyčajné prekvapenie, sme si istí, že každý bude veľmi šťastný.

Je to prírodný produkt, ktorý sa získava z hnedých rias. Je pre pokožku úplne neškodný. Jeho chemickým základom je polysacharid. Je teda zdravotne nezávadný. Používa sa aj v medicíne, presnejšie v chirurgii a stomatológii, na získanie odtlačkov tela. Materiál je preto veľmi všestranný a dá sa použiť veľmi flexibilne.

Nie. Naše sady obsahujú všetky potrebné materiály, pomôcky a podrobný návod. Príprava je teda veľmi jednoduchá. Tiež vám radi odpovieme na všetky vaše otázky, ak si nie ste istí, ako to urobiť.

Ak chcete sochu vyrobiť s partnerom, odporúčame set Zamilovaný pár“. Ak by ste chceli vyrobiť sochu s rodinou tak „Rodinný set“ bude ideálnou voľbou. Ak si chcete vytvoriť trvalú spomienku ruky/nohy vášho bábätka, vyberte si set „Bábätko“. Ak si chcete trvalú spomienku napríklad s babkou, tak vyberte si set „Pre dvoch“. Ak si chcete trvalú spomienku so psom, tak vyberte si set „Psí miláčik“.

Ak sa pri vytváraní sadrových odliatkov nebudete riadiť pokynmi, očakávaný výsledok sa môže v niekoľkých bodoch líšiť. Preto je dodržiavanie každého kroku kľúčové pre vytvorenie realistického odliatku.